Centar Stjepan Matičević

POSLIJEDIPLOMSKI SPECIJALISTIČKI STUDIJ VOĐENJE I UPRAVLJANJE ODGOJNO-OBRAZOVNOM USTANOVOM

Razvoj poslijediplomskog specijalističkog studija Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom

Poslijediplomski specijalistički studij "Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom" nastao je kao rezultat projekta Ravnatelj: profesija i kvalifikacija, a ne funkcija sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda i odobrenog za financiranje u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga Unapređivanje kvalitete u visokom obrazovanju uz primjenu Hrvatskog kvalifikacijskog okvira, iz Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala 2007. -2013.

Više o samome projektu može se pronaći na poveznici: http://www.ravnatelj-profesija.com/

Kontakti studija

Adresa:

Centar Stjepan Matičević
Trg kneza Višeslava 9, 23000 Zadar, Hrvatska

Ured tajništva studija:                                                Voditeljica studija:                                                 Zamjenik voditeljice studija:
Ana Sokol, prof., stručna suradnica                          Doc. dr. sc. Daliborka Luketić                               Doc. dr. sc. Tomislav Klarin

tel. +385(0)23 200 832                                                tel. +385(0)23 200 513                                          tel. +385(0)23 345 036
e-mail: asokol@unizd.hr                                              e-mail: dluketic@unizd.hr                                      e-mail: tklarin@unizd.hr

Poslijediplomski specijalistički studij Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom

Raspisan je natječaj za upis 45 studenata na poslijediplomski specijalistički studij "Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom" za stjecanje akademskog naziva sveučilišnog specijalista vođenja i upravljanja odgojno-obrazovnom ustanovom (univ. spec.) iz područja društvenih znanosti, polje pedagogija, u akad. god. 2020./2021.

Odluka o raspisu natječaja

Natječaj za upis studenata

Skraćeni natječaj

Prijava za upis na studij