PN A - Informacije o načinu polaganja ispita iz Psihologije obrazovanja 1 i Psihologije obrazovanja 2 na apsolventskom i izvanrednom ispitnom roku

PN A - Informacije o načinu polaganja ispita iz Psihologije obrazovanja 1 i Psihologije obrazovanja 2 na apsolventskom i izvanrednom roku

Mole se studenti koji prijave ispit da se jave predmetnom nastavniku na email. Ispit će se polagati usmeno preko Zoom-a. Poveznicu za priključenje Zoom sastanku studenti će dobiti putem e-maila, sat vremena prije početka ispita. Usmeni ispit odvijat će se putem Zoom-a na način da se studentu postavi pitanje, a student na pripremljenom papiru piše skicu odgovora te usmeno odgovara. Student će ukupno imati tri teorijska pitanja za provjeru i za svako pitanje ima maksimalno 10 minuta za pružanje odgovora. Na kraju usmenog ispita nastavnik studentu predlaže konačnu ocjenu.