PN A - Obavijest o seminarskoj nastavi iz kolegija Teorije odgoja i obrazovanja u praksi

OBAVIJEST

Seminarska nastava iz kolegija Teorije odgoja i obrazovanja u praksi (Program za stjecanje kompetencija nastavnika - model A) u ljetnom semestru počinje u ponedjeljak 2. ožujka 2020. Kao i u zimskom semestru, studenti/ce se opredjeljuju za jedan od ponuđenih termina, odnosno jednu od ponuđenih grupa, sukladno vlastitom rasporedu:

Grupa 1. pon 12:00 14:00 Teorije odgoja i obrazovanja u praksi (dr. sc. Višnja Perin) NK-117

Grupa 2. uto 10:00 12:00 Teorije odgoja i obrazovanja u praksi (Tamara Gospić, mag. paed.) NK-117

Prvi susret, u ponedjeljak - 2. ožujka 2020., predviđen je kao zajednički, za obje grupe kako bi se studente/ice upoznalo s obvezama i formiralo seminarske grupe.

U Zadru, 19. veljače 2020. godine

Iz Centra Stjepan Matičević