Međunarodna znanstveno-stručna konferencija "Inovativnost,kreativnost i poduzetnost u odgojno-obrazovnom sustavu"

Pozivamo Vas na sudjelovanje na Međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji "Inovativnost,kreativnost i poduzetnost u odgojno-obrazovnom sustavu" koja će se održati u razdoblju od 19. do 21. listopada 2017. na Sveučilištu u Zadru.
Konferencija je namijenjena odgojiteljima, učiteljima, nastavnicima, stručnim suradnicima, ravnateljima, studentima studija pedagogije, studentima studija za odgojitelje i učitelje, studentima svih nastavničkih studija, studentima doktorskih studija te roditeljima.
Sve dodatne informacije možete dobiti putem e-mail adrese:
inovativnost-zadar2017@unizd.hr ili putem telefona na broj: +385/23/200-832.
Veselimo se Vašoj prijavi i sudjelovanju!

Pročitaj više