Poslijediplomski specijalistički studij "Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom"

Raspisan je natječaj za upis 20 polaznika na sveučilišni poslijediplomski specijalistički studij "Vođenje i upravljanje odgojno-obrazovnom ustanovom" za stjecanje akademskog naziva sveučilišnog specijalista (univ. spec. vođenja i upravljanja odgojno-obrazovnom ustanovom) iz znanstvenog područja društvenih znanosti, polja pedagogije, akademska godina 2021./2022.

Odluka o raspisu natječaja / Natječaj za upis studenata / Skraćeni natječaj / Prijava za upis

Pročitaj više